Jak dla mnie Klinika!

Pamiętacie jakiś czas temu na instastory wrzuciłam małą relację z wizyty w Klinice Berbecki w mojej miejscowości .

Postanowiłam skorzystać z usług medycyny estetycznej w swoim mieście . Od rana przeżywałam dramat , pomimo tego ,  że na codzień mam do czynienia  z igłami. Niestety  na samą myśl o zabiegu od rana mój organizm w środku przeżywał dramat . Powiem jeszcze ,  że to nie pierwszy zabieg związany z medycyna estetyczna , jednak pierwszy raz w życiu zdecydowałam sobie ostrzyknąć całą buzie.

Spokojnie żadne botoksy czy kwasy ….

Gdy w końcu dotarłam na miejsce czułam się jak w domu , klinika sama w sobie jak każda inna – sterylna . Natomiast sama atmosfera , było mi tak milutko , że mogla bym tam leżeć i leżeć . Doktor przed zabiegiem poinformował mnie jak będzie wyglądał zabieg i co po kolei będzie wykonywane .Po przeprowadzonym wywiadzie zdrowotnym przeszliśmy do działania . Czułam że , jestem w dobrych rekach i troszkę mój stres został uśpiony .

Wiem że , jesteście ciekawi jaki zabieg miałam wykonywany 😉 Otóż zdecydowałam się na osocze bogatopłytkowe.

Od razu szybkie wyjaśnienie .

Osocze bogatopłytkowe sprawi, że skóra stanie się jędrna i napięta. W tym celu wykorzystane zostaną moje płytki krwi. Jakie efekty gwarantuje ten zabieg i kiedy warto zdecydować się na osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe, czyli wampirzy lifting – co to jest?

W ostatnich latach zabiegi odmładzające cieszą się coraz większą popularnością. Osocze bogatopłytkowe, czyli PRP (Plateled Rich Plasma), znane jest przede wszystkim jako sposób na odmłodzenie naszego wyglądu . Ja mam 30 lat , wiec kondycja mojej skóry jest całkiem niezła , ale po 30 roku życia warto spróbować tego zabiegu . Inna popularna nazwa to wampirzy lifting (jest ona obecnie znacznie bardziej rozpowszechniona). Pamiętacie Kim Kardashian , która jako pierwsza pokazywała jak wygląda zabieg od podszewki ? Często możemy spotkać się z opinią, że to doskonała alternatywa dla botoksu. To dlatego, że zabieg przynosi znacznie naturalniejsze efekty.

Wampirzy lifting ma na celu poprawę kolorystyki skóry i jej elastyczności. Wykorzystuje się w tym celu osocze bogatopłytkowe. Co bardzo istotne, substancja ta otrzymywana jest z krwi pacjenta.

Odwirowuje się ją w wykonanej specjalnie do tego celu wirówce. Zabieg należy powtórzyć 2 razy żeby efekt był bardziej wyraźny , ja widzę ogromną zmianę już po pierwszym ….

Cena : ok. 500 zł za całą twarz

Zabieg sam w sobie mało przyjemny , milion ukuć komara – jak dla mnie coś okropnego ,  a jeszcze moja fobia pobierania krwi sprawiła , że jeszcze bardziej się stresowałam .

 

Oto ja tuż po wykonaniu zabiegu po prawo……

wieczorną porą po zabiegu

….. oraz następnego dnia po zabiegu ….

Po 2 tygodniach od zabiegu  mogę powiedzieć , że  zdecydowałabym się na jeszcze jeden pomimo miliona wkuć .

Buzia jest naprawdę jędrniejsza i nabrała blasku . Dziękuje Dr Jerzemu , że zniósł mój ogromny lęk i milion pytań .

Chciałabym wam jeszcze powiedzieć ,  że w klinice są wykonywane inne ciekawe zabiegi Medycyny Estetycznej , a produkty na których klinika pracuje są jednymi z najlepszych  , co jest dla mnie bardzo ważne !

Więcej dowiecie się  KLINIKA BERBECKI