Od jakiegoś czasu chciałam zrobić ten zabieg , jak już kiedyś widzieliście na moich zdjęciach miałam przedłużane rzęsy w różnych objętościach . Kochałam je na zabój , jednak przy dłuższej aplikacji musiałam je częściej uzupełniać , nikt nie wiedział dlaczego…Możliwości było dużo nie stosowanie się do zaleceń użytkowania , hormony , zbyt duża wilgotność po aplikacji , nie pilnowanie oczu podczas snu co było bzdurą totalna. Natomiast ja czułam moje rzęsy potrzebowały odpoczynku . Po 3 letnim noszeniu rzęs podjęłam decyzje żeby je zdjąć. I ku mojemu zdziwieniu i plotkom odnośnie zniszczeniu mojego naturalnego włosia na powiece , nic drastycznego się nie działo , jedyne moje spostrzeżenie to mniej wywijające sie 14 mm potwory które wyglądały jak druciki.

Po dwóch tygodniowej kuracji odżywczej doszły do siebie , jednak czegoś mi brakowało – tego czarnego oka.

I stało się , w końcu zdecydowałam się wykonać Lifting na rzęsy ( trwała) , w tej kwestii zaufałam Salonowi

Divine Studio Kosmetyczne które nie tylko specjalizuje się w ” podkręcaniu naturalnych rzęs” ale rownież posiada inne zabiegi na dłonie ,stopy i twarz. Jednak skupmy się na rzęsach , nie ukrywał że troszkę obawiałam się tego zabiegu .

To właśnie ten salon u mnie w mieście jako jeden z pierwszych zaczął robić tą metodę dlatego też oddałam się w ręce Pani Ilony.

Pamiętajcie że zabieg ten nie powoduje na stałe wywinięcia rzęs tylko na określony czas do 8 tygodni a cały proces polega na zaaplikowaniu na włoski kilku substancji.

 

Na początku rzęsy są zabezpieczane silikonową podkładką za pomocą specjalnego kleju.

 

Drugi krok to nałożenie na nie odżywki stabilizującej, która działa podobnie jak kosmetyki używane przez fryzjerów do robienia trwałej.

 

Na koniec rzęsy nasącza się też tuszem w odpowiednio dobranym kolorze , dzięki czemu wyglądają tak jak po użyciu maskary. Tej oczywiście nie musisz wyrzucać ze swojej torebki, bo lifting w duecie z czarną sczoteczką to przepis na oko jak z czerwonego dywanu.

Zabieg liftingu rzęs staje się coraz bardziej popularny w salonach kosmetycznych , jest on taka małą konkurencja dla sztucznych rzęs .

Oczywiście cenowo też wygląda konkurencyjnie  80-120 zł

Ja osobiście polecam zabieg  po pierwsze mniej trwa niż aplikacja rzęs  , po drugie wychodzi o polowe taniej , po trzecie jest metodą nie inwazyjna i na koniec oko wyglada obłędnie.

Jeśli jesteś niedaleko i chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej metody podaje adres

Divine Studio Kosmetyczne

ul. Piaskowa 3a/lok.2

Pulawy woj.Lubelskie