Od dłuższego czasu przymierzałam się do kupna takich właśnie adidasów , jednak gdy przychodziło mi wybrać kolor , wzór oraz materiał – tu był problem.

Każdy z tych modeli bucików wydaje się być wyjątkowy , jednak nie sposób mieć każdy wzór . W końcu postawiłam na białe klasyczne adidasy superstary . To właśnie ten model jest dla mnie takim klasykiem , kiedyś noszone przez koszykarzy. Ich historia jest dosyć ciekawa . Zakładając właśnie je masz świadomość , że kiedyś były bohaterami hiphopowych teledysków. Kojarzone z wolnością , luzem . Pamiętacie utwór grupy RUN DMC “my adidas” właśnie ten utwór i jego genialne wykonanie namówiły mnie na moje adidasy .

Dlaczego ten model? To bardzo proste , tylko on jest wyjątkowo uniwersalny. Możesz je nosić nie tylko na imprezę i mniej oficjalne randki . Ja mam czasem dni do tworzenia mało odjechanych looku i w takich sytuacjach sięgam po luźne spodnie ,oversize’owy tshirt , skóre i okulary. Do takiego leniwego stroju idealnie bedą pasowały superstary. W nich z pewnością czujesz się dużo lepiej.

Co roku na rynku pojawiają się nowe modele storzene przy współpracy z różnymi gwiazdami .

Ja jednak postawiłam na klasyk.

Kochani ja swoje buciki znalazłam w dobrej ofercie na  footway

 

( jeans, pinafore – ZARA , tshirt – RESERVED ,jacket , scarf- HM , shoes –ADIDAS , bag – VERSACE ,watch – Daniel Wellington)

 

photo –Jarzy Dąbrowski