Już jakiś  czas temu chciałam zrobić taki post,  w którym skupiam się konkretnie na pielęgnacji włosów. Nie wiedziałam konkretnie  w jakie formie wam to przekazać , ale koniec końców postanowilam zrobić nowy wpis na blogu. Osobiście pielęgnacja włosów jest dla mnie mega ważna , od najmłodszych lat staram się pielęgnować swoje  włosy systematycznie  . Maski,  odżywki w miarę dostępnych funduszy – moje włosy pochłaniały ogromne ilości kosmetyków i pewnie dzięki temu teraz wyglądają na tak zdrowe , dodając fakt że staram się odżywiać zdrowo 😉😂

Numerem jeden jak dla mnie jest maska Loreal Profesional stosuje ja już dłuższy czas -jest genialna. Jak już wiecie z poprzednich wpisów codziennie moje włosy  narażone są na wysoką temperaturę z racji suszenia i prostowania . Po mino iz odżywki używam przy każdym myciu włosów to również stosuje maskę regenerującą do mocno zniszczonych włosów. W moim przypadku sprawdza się świetnie .

Kolejna rzeczą która uwielbiam jest olejek Matrix do włosów delikatnych .Cudo do wykończenia fryzury i nadania jej pięknego zapachu . Zostawia na włosach blask i jedwabny dotyku. Stosuje odkąd produkt wszedł  na rynek  – genialny !

Ostatnia rzecz w moim ritual spa to odżywka bez spółkiwania , która stosuje wtedy gdy nie używam  odżywki. Już niewielka ilość sprawia że włosy są mocno nawilżone i pięknie pachną . Odżywka jest na bazie keratyniny i ma właściwości regeneracyjne . Moim zdaniem warto zainwestować w taki zestaw domowy – koszt wszystkiego to ok 150 zł .